Дънна платка MSI MEG Z590I UNIFY - LGA 1200 - Dual Channel DDR4 - 5600MHz
358.00 € / 700.19 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4719072802837 |
| LAN интегриран | Да |
| Mini DisplayPort | 2 |
| Plug-in-card | Storage Controller / 1 x M.2 (Key E) |
| Wi-Fi Antenna | 2 |
| Аудио интегрирано | Да |
| Дънна платка - характеристики | Intel Optane Memory Ready |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Процесор | Intel Celeron / Intel Pentium / Intel 10th Gen Processors / Intel 11th Gen Processors |
| Тип захранващ конектор | 24+8+4 pin |
| Форм фактор | Mini-ITX |
| Цокъл на процесора | Socket 1200 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2133MHz(PC4-17000) / 2666MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23400) / 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP |
| Вграден | Storage Controller / Supports: Ниво 0 - Ниво 1 - Ниво 10 / SATA III-600 (4) / Storage Controller / PCIe/SATA (1 x M.2 (Key M)) / Storage Controller / PCI Express 3.0 x4 (M.2 (Key M)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC1220P |
| PCI Express x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Intel i225-V |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type-C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | Intel Z590 |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |