Водно охлаждане MSI MEG CORELIQUID S280 - 2.4” Customizable IPS Display
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MEG_CORELIQUID_S280
- EAN: MEG_CORELIQUID_S280
Продуктът е разгледан 267 пъти
Цена:
237.00 € / 463.53 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 4719072858230 |
| Waterblock Depth | 95 мм |
| Waterblock Height | 54 мм |
| Waterblock Width | 95 мм |
| Вентилатори-брой | 2 x 140мм 140мм 25мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 82.27 CFM |
| Живот на системата (очакван) | 50000 часа |
| Лагеруване | Hydrodynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Охладителна система - характеристики | Copper Plate / Aluminium Radiator / PWM Control |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM2 / Socket AM3 / Socket 1156 / Socket 1155 / Socket 2011 / Socket FM1 / Socket AM2+ / Socket AM3+ / Socket FM2 / Socket 1150 / Socket FM2+ / Socket 2011-3 / Socket 1151 / Socket AM4 / Socket 2066 / Socket 1200 / Socket 1700 |
| Радиатор-дълбочина | 140 мм |
| Типично ниво на шум при работа | 24.9 dB |
| Ширина на радиатор | 314.8 мм |
| Вградени устройства | LCD display |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Водно охлаждане MSI MEG CORELIQUID S280 - 2.4” Customizable IPS Display е възможно да има несъответствия.