Дънна платка MSI MAG X570 TOMAHAWK WIFI - AM4 - HDM - ATX
432.00 € / 844.92 лв
Спецификации
| Описание | |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | Multilingual BIOS / UEFI / SMBIOS 2.8 Support / ACPI 6.1 Support / 256 Mb Flash ROM |
| LAN интегриран | Да |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller - 1 x M.2 (Key E) |
| PS/2 | 1 |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| Wi-Fi Antenna | 2 (RP-SMA) |
| Аудио интегрирано | Да |
| Дънна платка - характеристики | AMD 2-Way CrossFireX Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC / Non-ECC |
| Процесор | AMD Ryzen Series |
| Тип захранващ конектор | 24+8+4 pin |
| Форм фактор | ATX |
| Хардуерен мониторинг | CPU Fan Tachometer / CPU Overheating Protection / System Temperature / System Voltage |
| Цокъл на процесора | Socket AM4 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 1866MHz(PC4-14900) / 2133MHz(PC4-17000) / 2400MHz(PC4-19200) / 2667MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23400) / 3000MHz(PC4-24000) / 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 - SATA III-600 (6) / Storage Controller - PCIe/SATA (3 x M.2) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC1200 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| PCI Express 4.0 x16 | 2 |
| Аудио интерфейс | 5 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125B |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| WI-FI | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type A)) / 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (4 пина USB (тип А)) |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | AMD X570 |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |