Водно охлаждане MSI MAG CORELIQUID 240R V2 - 2 x 120mm ARGB
109.00 € / 213.19 лв
Спецификации
| Описание | |
| Pump Speed | 4200 rpm |
| Rated Speed Min | 500 RPM |
| Waterblock Depth | 66.82 мм |
| Waterblock Height | 48.58 мм |
| Waterblock Width | 80.57 мм |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм 120мм 25мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.73 CFM |
| Лагеруване | Two Ball Bearing |
| Номинален Ток | 0.15 A |
| Номинална Мощност | 1.8 W |
| Номинална Скорост | 2000 RPM |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM2 / Socket 1366 / Socket AM3 / Socket 1156 / Socket 1155 / Socket 2011 / Socket FM1 / Socket AM2+ / Socket AM3+ / Socket FM2 / Socket 1150 / Socket FM2+ / Socket 2011-3 / Socket 1151 / Socket AM4 / Socket 2066 / Socket 1200 / Socket 1700 |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Типично ниво на шум при работа | 18 dB |
| Ширина на радиатор | 274 мм |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |