Захранване MSI MAG A650BN - 650W - 80 Plus Bronze - 120mm Low Noise Fan
Цена:
49.00 € / 95.84 лв
Продукти от същата категория
173.00 € / 338.36 лв
64.00 € / 125.17 лв
82.00 € / 160.38 лв
138.00 € / 269.90 лв
166.00 € / 324.67 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| +12V | 54 A (648 W) |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| 15 пинов S-ATA конектор | 5 |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов конектор за Флопи дисково устройство | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| EAN код | 4719072849627 |
| Efficiency | 85% |
| Modular Power Supply | Не |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC / Low noise |
| Защита на веригата | Over Voltage / Over Temperature / Over Current / Short Circuit Protection / Over Power |
| Форм фактор | ATX |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Вградени устройства | Power Button |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 86 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Категории: Компоненти за компютър Захранващи блокове
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Захранване MSI MAG A650BN - 650W - 80 Plus Bronze - 120mm Low Noise Fan е възможно да има несъответствия.