Видео карта MSI AMD Radeon RX 6800 GAMING X TRIO - 16GB GDDR6 - 256bit
1,928.00 € / 3,770.84 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD FreeSync / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon VR Ready Premuim / AMD Radeon Boost / AMD FidelityFX / Video Streaming up to 8K / AMD Radeon Anti-Lag / RDNA 2 Architecture |
| API поддръжка | OpenCL / DirectX 12.0 / OpenGL 4.5 |
| Compute Units Quantity | 60 |
| EAN код | 4719072780753 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| Fill Rate (textures) | 505.2 GT/s |
| GPU Core Speed Boost | 1925 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 96 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 240 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 3840 |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 21 |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | Tri-Frozr |
| Скорост на GPU ядрото | 1775 MHz |
| Скорост на видео памет | 16 Gbps |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 202.1 GP/s |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | RGB LED |
| Ширина на канал за паметта | 512 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 6800 |
| Височина | 55 мм |
| Дълбочина | 324 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |