Дънна платка MSI A320M-A PRO - m-ATX - AM4 - 8-Channel (7.1) HD Audio with Audio Boost
89.00 € / 174.07 лв
Спецификации
| Описание | |
| BIOS тип | AMI |
| EAN код | 4719072663889 |
| LAN интегриран | Да |
| PS/2 | 2 |
| Аудио интегрирано | Да |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC/Non-ECC |
| Процесор | AMD Athlon / AMD A series / AMD Ryzen Series |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Цокъл на процесора | AM4 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 32 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 1866MHz(PC4-14900) / 2133MHz(PC4-17000) / 2400MHz(PC4-19200) / 2667MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23464) / 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / SATA III-600 (4) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| PCI Express 2.0 x1 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 4 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (4 пина USB (тип А)) |
| Височина | 187 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | AMD A320 |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |