Монитор XIAOMI Mi BHR4975EU - 27 инча
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
433.00 € / 846.87 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Samsung ViewFinity S8 S27B800PXP - Серия S80PB - LED монитор - 27" - 3840 x 2160 4K 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 5 m..
411.00 € / 803.85 лв
Характеристики
| Описание: | Xiaomi Mi - LED монитор - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, VGA |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас E |
| Размер на диагонала: | 27" |
| Тип панел: | IPS |
| Съотношение: | 16:9 |
| Собствена разделителна способност: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 при 75 Hz |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Контрастно съотношение: | 1000:1 / 1000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята |
| Цветова гама: | 100% sRGB |
| Време за отговор: | 6 ms (сиво към сиво) |
| Хоризонтален ъгъл на гледане: | 178 |
| Вертикален ъгъл на гледане: | 178 |
| Технология на подсветката: | LED подсветка |
| Характеристики: | Режим на ниска синя светлина, дизайн с тесни рамки, режим за защита на очите |
| Размери (ШxДxВ): | 61,32 см x 20,53 см x 47,6 см |
| Тегло: | 4,3 кг |
| Свързване | |
| Интерфейси: | HDMI VGA Линеен аудио вход |
| Механични | |
| Коригиране на позицията на дисплея: | Наклон |
| Разни | |
| Съвместими стандарти: | Сертификация на TUV Rheinland за ниска синя светлина |
| EAN: | 6934177736841 |
| Гаранция: | 24 месеца |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Монитор XIAOMI Mi BHR4975EU - 27 инча е възможно да има несъответствия.