Монитор VIEWSONIC TD2223 Touch - 21.5 инча - 1920x1080 - TN
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TD2223
- SKU: 4087731
- EAN: 766907008647
Продуктът е разгледан 311 пъти
Цена:
321.00 € / 627.82 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Samsung ViewFinity S8 S27B800PXP - Серия S80PB - LED монитор - 27" - 3840 x 2160 4K 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 5 m..
411.00 € / 803.85 лв
Характеристики
| Описание: | ViewSonic TD2223 - LED монитор - 22" (21,5" видимост) - сензорен екран - 1920 x 1080 Full HD (1080p) 75 Hz - TN - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA - високоговорители |
| EAN: | 0766907008647 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас E |
| Размер на диагонала: | 22 инча |
| Размер за видимост: | 21,5 инча |
| Вградени устройства: | USB 2.0 хъб |
| Тип панел: | TN |
| Съотношение: | 16:9 |
| Разделителна способност: | FullHD (1080p) 1920 x 1080 при 75 Hz |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Контраст: | 1000:1 / 20000000:1 (динамично) |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята (8 бита) |
| Цветова гама: | 103% sRGB, 72% NTSC |
| Време за реакция: | 5 ms (сиво към сиво) |
| Честота на вертикално опресняване: | 50 - 75 Hz |
| Честота на хоризонтално опресняване: | 24 - 82 kHz |
| Хоризонтален зрителен ъгъл: | 170 |
| Вертикален зрителен ъгъл: | 160 |
| Покритие на екрана: | 7H твърдо покритие |
| Технология за подсветка: | LED подсветка |
| Характеристики: | Eco-Mode, лъскав, устойчив на надраскване, Flicker Free технология, режим на докосване с ръкавици, Bluelight Filter, Eye-Care Technology, инфрачервена сензорна технология, 8-битова (6-битова + Hi-FRC) дълбочина на цвета |
| Размери (ШxДxВ): | 52,1 см x 10,1 см x 33,4 см - със стойка |
| Тегло: | 4,5 кг |
| Аудио | |
| Тип: | Говорители - стерео |
| Изходна мощност / канал: | 2 W |
| Вход | |
| Тип: | Сензорен екран |
| Технология за откриване на движение: | Инфрачервена връзка |
| Свързване | |
| Интерфейси: | VGA 2 x USB 2.0 (Тип A) USB 2.0 (Тип B) Аудио линеен вход (минижак) Аудио линеен изход ( мини жак) HDMI DVI-D |
| Механични | |
| Настройки на позицията на дисплея: | Накланяне |
| Ъгъл на наклон: | 40 |
| Интерфейс за монтаж VESA: | 100 x 100 мм |
| Разни | |
| Характеристики: | Слот за защитна ключалка (кабелна ключалка се продава отделно) |
| Включени аксесоари: | Капак за управление на кабелите |
| Включени кабели: | 1 x аудио кабел 1 x HDMI кабел 1 x USB-A към USB-B кабел |
| Живот на подсветката: | 30 000 часа |
| Тип защитен слот: | Слот за сигурност Kensington |
| Размери и Тегло | |
| Размери и Подробности за теглото: | Със стойка - ширина: 52,1 см - дълбочина: 10,1 см - височина: 33,4 см - тегло: 4,5 кг Без стойка - ширина: 52,1 см - дълбочина: 6,1 см - височина: 31,8 см - тегло: 3,9 кг |
Производител на продукта
| Производител | ViewSonic |
| Адрес | 10 Pointe Drive Brea, CA 92821-7620 United States |
| Контакти | +1 909 444 8888 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Монитор VIEWSONIC TD2223 Touch - 21.5 инча - 1920x1080 - TN е възможно да има несъответствия.