Монитор Samsung LS27D600UAUXEN S60UD - 27 инча - 2560x1440 - IPS
279.00 € / 545.68 лв
Спецификации
| Описание | |
| Дължина на диагонала на екрана | 27 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Gamut | sRGB 99% |
| Максимална резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция | 5 ms |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 100 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP) / Picture-in-Picture (PIP) |
| Яркост | 350 cd/m2 |
| Големина на точката | 0.233 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Характеристики на дисплея | HDCP Ready / Off Timer / Flicker-free Technology / QHD / Daisy Chain Compatible / Eye Saver Mode |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Ergonomic Features | Tilt / Pivot / Swivel / Headset Hanger |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Headphones | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Видове монтаж | Десктоп / За монтаж на стена |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100 мм |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 367.7 мм / 556.6 мм |
| Дълбочина | 612.9 мм |
| Ширина | 41.6 мм / 220 мм |
| Номинално тегло | 3.6 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 20 W |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
Производител на продукта
|
Производител |
Samsung |
|
Адрес |
199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
|
Контакти |
82-31-320-5000 |