Геймърски монитор Philips 34M1C5500VA/00 - 34 инча - 3440х1440 - VA
367.00 € / 717.79 лв
Характеристики
| Описание: | Philips Momentum 5000 34M1C5500VA - LED монитор - игри - извит - 34" - 3440 x 1400 WQHD 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - високоговорители - черен |
| EAN: | 8712581795986 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип на дисплея: | LCD монитор с LED подсветка / TFT активна матрица |
| Енергиен клас: | Клас F |
| Енергиен клас (HDR): | Клас G |
| Размер на диагонала: | 34 инча |
| Извит екран: | Да (1500R) |
| Технология Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Вградени устройства: | USB 3.2 Gen 1 хъб |
| Тип панел: | VA |
| Съотношение: | 21:9 |
| Разделителна способност: | WQHD 3440 x 1400 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 100 Hz) |
| Стъпка на пиксела: | 0,23175 mm |
| Пиксел на инч: | 109,68 |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Контраст: | 3000:1 |
| HDR формат: | HDR10 |
| Поддръжка на цветове: | 16,7 милиона цвята (8 бита) |
| Цветова гама: | 100% NTSC (CIE 1976), 120,7% sRGB (CIE 1931) |
| Време за реакция: | 4 ms (сиво към сиво), 1 ms (MPRT) |
| Честота на вертикално опресняване: | 48 - 165 Hz |
| Честота на хоризонтално опресняване: | 30 - 250 kHz |
| Игри: | Да |
| Хоризонтален зрителен ъгъл: | 178 |
| Вертикален зрителен ъгъл: | 178 |
| Покритие на екрана: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Технология за подсветка: | WLED |
| Характеристики: | MultiView, Crystal Clear, SmartContrast, SmartImage Game, Flicker Free technology, PBP, Low Input Lag, EasyRead, 3-sided bezelless, PIP support, SmartImage HDR, LowBlue Mode, LED power indicator |
| Цвят: | Черен |
| Аудио | |
| Тип: | Говорители - стерео |
| Изходна мощност / канал: | 5 W |
| Свързване | |
| Интерфейси: | 2 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.0 Линеен аудио изход 2 x USB 3.2 Gen 1 надолу по веригата 2 x USB 3.2 Gen 1 надолу по веригата (BC 1.2) USB-B 3.2 Gen 1 нагоре |
| Механични | |
| Настройки на позицията на дисплея: | Височина, завъртане, наклон |
| Ъгъл на наклон: | -5/+20 |
| Ъгъл на завъртане: | 90 |
| Регулиране на височината: | 130 мм |
| Интерфейс за монтаж VESA: | 100 x 100 мм |
| Разни | |
| Характеристики: | Слот за ключалка за сигурност (кабелна ключалка се продава отделно), 100% рециклируема опаковка, текстурирано покритие |
| Включени кабели: | HDMI кабел DisplayPort кабел USB възходящ кабел |
| MTBF: | 50 000 часа |
| Тип защитен слот: | Слот за сигурност Kensington |
| Превключвател за включване/изключване: | Да |
| Размери и Тегло | |
| Размери и Подробности за теглото: | Със стойка (най-висока позиция) - ширина: 80,8 см - дълбочина: 30,8 см - височина: 61,8 см - тегло: 8,56 кг Без стойка - ширина: 80,8 см - дълбочина: 10,7 см - височина: 36,6 см - тегло: 7,05 kg |
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |