Монитор Philips 246V5LHAB - 24 инча (246V5LHAB)
234.00 € / 457.66 лв
Характеристики
| Размер на дисплея: | 24" (60.96 см) |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 пиксела |
| Честота на опресняване: | 60Hz |
| Съотношение на страните: | 16:9 |
| Матрица тип: | TN WLED |
| Време за реакция: | 5 ms (Grey to Grey) |
| Ъгъл на виждане: | 170°/160° |
| Контраст: | 1000:1 / 10,000,000:1 |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Конектори: | 1 x HDMI |
| 1 x VGA | |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Други: | Вградени високоговорители 2x2W |
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |