Монитор Acer Predator XB321HKbmiphz - 32 инча (UM.JX1EE.001)
1,648.00 € / 3,223.21 лв
Характеристики
| Размер на дисплея: | 32" (81.28 см) |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K |
| Честота на опресняване: | 60Hz |
| Съотношение на страните: | 16:9 |
| Матрица тип: | IPS LED |
| Време за реакция: | 4 ms (Grey to Grey) |
| Ъгъл на виждане: | 178°/178° |
| Контраст: | 1000:1 / 100,000,000:1 |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Конектори: | 1x HDMI 1.4 |
| 1 x DisplayPort 1.2a | |
| 4 x USB 3.0 | |
| 1 x изход за слушалки | |
| Цвят: | Черен / Червен |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Други: | Вграден високоговорител 2x2W |
| NVIDIA G-SYNC |
Производител на продукта
| Производител | Acer |
| Адрес | 1730 North First Street, Suite 400, San Jose, CA 95112 |
| Контакти | (408) 533-7700 |