Меню
Вашата количка

MicroSD карта памет Kingston CANVAS Select Plus 32GB

MicroSD карта памет Kingston CANVAS Select Plus 32GB снимка 1
Разпродаден
MicroSD карта памет Kingston CANVAS Select Plus 32GB
  • Наличност: Разпродаден
  • Наградни точки: 100
  • Модел: Select Plus
Разгледан: 136
11.00 лв

Характеристики

Тип карта:MicroSD
Памет:32GB 
Клас:Class 10
Други:+ SD Адаптер

Коментари

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър