Геймърски слушалки Logitech Wireless Gaming Headset G533 - EMEA
Цена:
282.00 € / 551.54 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Acoustic Design | Closed |
| EAN код | 5099206069800 |
| Аудио система - тип | Headset |
| Включени кабели | USB Charging Cable |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 15 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Тип дистанционно управление | Easy-access control |
| Форм фактор | Ear-cup |
| Характеристики | Noise-Cancelling Mic |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 197 мм |
| Дълбочина | 85 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Logitech Wireless Gaming Headset G533 - EMEA е възможно да има несъответствия.