Спецификации
| Описание | |
| Focus Range | 3.7 мм |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Интерфейс | USB Type C |
| Макс. видео резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на хващане на кадрите | 60 fps (1920x1080) |
| Характеристики на интернет камера | Activity LED / Automatic Exposure Control / Auto Focus / Tilt / Pan / Face Detection |
| Вградени устройства | Dual Microphone |
| Видове монтаж | Monitor / Tripod |
| Външен цвят | Графит |
| Височина | 66 мм |
| Дълбочина | 48 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |