Безжична клавиатура и мишка Logitech Slim Wireless Combo MK470 - GRAPHITE
56.00 € / 109.53 лв
Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | RF |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Изисква периферни устройства | USB port / Internet Connection for Optional Software Download |
| Интерфейс | USB |
| Качество на натиск | Silent Tactile |
| Локализация | Международен Английски |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 7 / Microsoft Windows 8 / Microsoft Windows 10 |
| Нужен брой батерии | 3 |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Чувствителност при движение | 10000 dpi |
| Характеристики на клавиатурата | Slim |
| Външен цвят | Graphite |
| Височина | 21.3 мм |
| Дълбочина | 373.5 мм |
| Ширина | 143.9 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |
