Безжична мишка Logitech POP Mouse with emoji - Розова
37.00 € / 72.37 лв
Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | Bluetooth 5.1 |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1000dpi / 4000dpi |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Средно време за работа на батерия | 24 месеца |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръка / Скролиращо колело / Connect up to 3 Devices / Auto-sleep Power-saving Technology |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Външен цвят | Розов |
| Височина | 104.8 мм |
| Дълбочина | 35.2 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Номинално тегло | 82 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |