Безжична мишка Logitech Pebble M350 Wireless and Bluetooth Mouse – ROSE
47.00 € / 91.92 лв
Спецификации
| Описание | |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 3 |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Средно време за работа на батерия | 18 месеца |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Nano Receiver |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Външен цвят | Rose |
| Височина | 26.5 мм |
| Дълбочина | 107 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |