Безжична клавиатура Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated - GRAPHITE - 2.4GHZ/BT
Цена:
246.00 € / 481.13 лв
Продукти от същата категория
Свързване:С кабелИнтерфейс:USBБрой бутони:104Брой USB 2.0:1Кирилица:ДаЦвят:ЧеренГаранция:36 месеца..
12.78 € / 25.00 лв
Кла
Описание:
Lenovo Self-Chargigng Bluetooth - Клавиатура - до 3 устройства - безжична - Bluetooth, USB-C - QWERTY - US - черна
Гаранция..
86.00 € / 168.20 лв
38.00 € / 74.32 лв
38.00 € / 74.32 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Включени кабели | USB Type A към Type C Cable |
| Интерфейс | USB / Wireless |
| Локализация | Английски (Международен) |
| Средно време за работа на батерия | 10 дни |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Вградени устройства | Proximity Sensor |
| Характеристики на клавиатурата | Illuminated / Easy-Switch Bluetooth Button / PerfectStroke / LED Power Indicator / Multi-Device Support |
| Външен цвят | Graphite |
| Височина | 20.5 мм |
| Дълбочина | 131.63 мм |
| Ширина | 430.2 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Категории: Периферия Клавиатури
Тагове: Безжична,
клавиатура,
Logitech,
Keys,
Advanced,
Wireless,
Illuminated,
GRAPHITE,
2.4GHZ/BT
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Безжична клавиатура Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated - GRAPHITE - 2.4GHZ/BT е възможно да има несъответствия.