Bluetooth мишка Logitech MX Ergo - GRAPHITE
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MX Ergo 910-005179
- EAN: 910-005179
Продуктът е разгледан 443 пъти
Цена:
120.00 € / 234.70 лв
Продукти от същата категория
100.00 € / 195.58 лв
16.00 € / 31.29 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 5099206073081 |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 8 |
| Интерфейс | USB / Wireless |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 320dpi / 440dpi |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 500 mAh |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Trackball |
| Чувствителност при движение | 380 dpi |
| Технология на батерията | Lithium Polymer |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Graphite |
| Височина | 132.5 мм |
| Дълбочина | 99.8 мм |
| Ширина | 51.4 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Bluetooth мишка Logitech MX Ergo - GRAPHITE е възможно да има несъответствия.