Геймърски слушалки Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming - Бели
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G733 LIGHTSPEED 981-000883
- EAN: 981-000883
Продуктът е разгледан 554 пъти
Цена:
154.00 € / 301.20 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Driver Diameter | 40 мм |
| Impedance | 39 Ω |
| Sensitivity | 89.5 dB |
| Аудио система - тип | Headset |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Компоненти | 2 колонки |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 20 м |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 29 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Тип мрежово оборудване | USB Adapter |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | RGB Lighting |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming - Бели е възможно да има несъответствия.