Геймърски слушалки LOGITECH G733 LIGHTSPEED - 2.4GHZ - Лилави
154.00 € / 301.20 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 40 mm |
| Impedance | 39 Ω |
| Sensitivity | 87.5 dB |
| Безжична технология | RF |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Компоненти | 2 колонки |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 20 м |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 29 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Тип мрежово оборудване | USB Adapter |
| Характеристики | RGB Lighting / DTS Headphone:X v2.0 |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Външен цвят | Лилав |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |
