Геймърска клавиатура Logitech G512 CARBON LIGHTSYNC RGB Mechanical with GX Red switches
130.00 € / 254.26 лв
Спецификации
| Описание | |
| Electronic Life Cycle | 70000000 цикъла |
| Keys Type | Механичми |
| Брой USB 2.0 интерфейси | 1 |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Изисква периферни устройства | USB 2.0 port |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Локализация | Международен Английски |
| Технология на свързване | С кабел |
| Тип USB 2.0 конектор | Тип A 4-pin |
| Характеристики на клавиатурата | Aluminium plate / Full Spectrum RGB Backlighting / GX Red Key Switches |
| Външен цвят | Carbon |
| Височина | 35.5 мм |
| Дълбочина | 132 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |