Геймърски слушалки Logitech G432 7.1 Surround Sound Wired - LEATHERETTE - USB
Цена:
90.00 € / 176.02 лв
Купи с
13 x €7.82 (13 x 15.29 лв.)
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Acoustic Design | Closed |
| Driver Diameter | 40 мм |
| EAN код | 5099206082410 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 90 dB |
| Аудио система - тип | Headset |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Направление | PC Multimedia / PlayStation 4 / Xbox One |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на микрофона | Electret Bias Condenser |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Ear-cup |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 20kHz |
| Чувствителност на микрофона | -40 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| USB | 1 |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Logitech G432 7.1 Surround Sound Wired - LEATHERETTE - USB е възможно да има несъответствия.