Геймърска мишка Logitech G403 HERO EER2 910-005632
142.00 € / 277.73 лв
Характеристики
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Интерфейс: | USB |
| Технология за откриване на движение: | Оптично |
| Брой бутони: | 6 |
| Чувствителност: | 16000 dpi |
| Изпълнение: | 1 ms време за реакция, 40 G максимално ускорение, до 400 инча в секунда, превключване на чувствителността в реално време 100 - 16000 dpi, скорост на отчитане: 1000 Hz |
| Екстра: | Регулируемо тегло, превключване на DPI в движение, 6 програмируеми бутона, сензор HERO, гумени дръжки, система за опъване на пружинен бутон (SBTS), технология LIGHTSYNC |
| Интерфейси: | 1 x USB - 4-пинов USB тип A |
| Задължителна ОС: | Microsoft Windows 7 или по-нова версия, Apple MacOS 10.11 или по-нова версия |
| Ширина: | 6,8 см |
| Дълбочина: | 12,4 см |
| Височина: | 4,3 см |
| Тегло: | 87,3 гр |
| EAN: | 5099206083387 |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |