Геймърски слушалки Logitech G335 Wired Gaming Headset - MINT
142.00 € / 277.73 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 50 мм |
| Impedance | 32 Ω |
| Sensitivity | 107 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute Microphone |
| Дължина на кабела | 2 м |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Flexible Arm |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Външен цвят | Mint |
| Височина | 172 мм |
| Дълбочина | 182 мм |
| Ширина | 81.7 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |