Геймърски слушалки Logitech A10 STAR KILLER BASE - 3.5 MM - Бели
68.00 € / 133.00 лв
Спецификации
| Описание | |
| Acoustic Design | Closed |
| Driver Diameter | 40 мм |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 104 dB |
| Дължина на кабела | 2 м |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Rotary Arm |
| Направление | PC Multimedia / PlayStation 4 / Xbox One / Nintendo Switch / PlayStation 5 |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | LED Light |
| Характеристики на микрофона | Volume Control Knob |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Logitech |
|
Адрес |
3930 N 1st St, San Jose, California 95134, USA |
|
Контакти |
support@logi.com |
