Lenovo Yoga 3 Voice - 4G/3G / 2GB DDR3 / 16GB flash (ZA0K0030BG)
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Yoga 3 Voice
- Тегло: 665.00кг
- Размери: 253.00мм x 165.00мм x 9.50мм
- SKU: ZA0K0030BG
Продуктът е разгледан 913 пъти
Цена:
445.00 € / 870.34 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Lenovo Legion Tab ZAEF - Таблет - Android 14 - 256 GB UFS карта - 8.8" LTPS (2560 x 1600) - USB хост - черен
EAN:
0198154681401
..
573.00 € / 1,120.69 лв
Описание:
Lenovo Tab One ZAF0 - Таблет - Android 14 или по-нова версия - 128 GB eMMC - 8.7" IPS (1340 x 800) - сив
EAN:
0198158239226
Гара..
127.00 € / 248.39 лв
Описание:
Lenovo Yoga Tab ZAG6 - Таблет - Android 15 или по-нова версия - 256 GB UFS карта - 11.1" LTPS (3200 x 2000) - бежов
EAN:
019815875529..
502.00 € / 981.83 лв
Характеристики
| Операционна система: | Android 5.1 Lollipop |
|---|---|
| Дисплей: | 10.1" IPS 1280x800 пиксела |
| Процесор: | Четириядрен 1.3GHz |
| Рам памет: | 2GB DDR3 |
| Вградена памет: | 16GB |
| Слот за карти памет: | Micro SD / до 128GB |
| Камера: | 8 MP въртяща се камера с автофокус |
| Безжични комуникации: |
|
| Интерфейси: |
|
| Сензори: |
|
| Аудио: | Стерео говорители |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 8400 mAh / До 18 часа работа с едно зареждане |
| Размери: | 253 x 165 x 9.5 мм |
| Тегло: | 665 г |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Таблети Таблети Lenovo Таблети Blackview Таблети Samsung
Тагове: Таблети с 3G,
Таблети с 4G
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Lenovo Yoga 3 Voice - 4G/3G / 2GB DDR3 / 16GB flash (ZA0K0030BG) е възможно да има несъответствия.