Lenovo Y700 - i7-6700HQ / 8GB DDR4 / GTX 960M / 1TB HDD + 128GB SSD (80Q000ECSM)
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Y700
- Тегло: 3.59кг
- Размери: 305.00cm x 423.00cm x 27.90cm
- SKU: 80Q000ECSM_HEADSET
Продуктът е разгледан 428 пъти
Цена:
2,253.00 € / 4,406.48 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - ESHELL - GF RTX 4050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42 - AMD Ryzen 7 - 7445HS / до 4.7 GHz - без ОС - NVIDIA GeForce RTX 3050 / AMD Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB S..
913.00 € / 1,785.67 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-722K - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5060 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,346.00 € / 2,632.55 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52-74V3 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - Без ОС - GeForce RTX 5050 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 192..
1,242.00 € / 2,429.14 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i7 - 13620H / до 4.9 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5050 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,226.00 € / 2,397.85 лв
Описание:
Acer Nitro V 15 ANV15-52 - Intel Core i9 - 13900H / до 5.4 GHz - ESHELL - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920..
1,358.00 € / 2,656.02 лв
Характеристики
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i7-6700HQ с |
|---|---|
| Работна честота: | 2.60 - 3.50 GHz / 6 MB cache |
| Оперативна памет: | 8GB - DDR4 2133 MHz |
| Видео карта: | NVIDIA GeForce GTX960M 4GB |
| Дисплей: | 17.3" IPS FullHD 1920x1080 пиксела / Матов екран |
| SSD: | 128GB |
| Твърд диск: | 1TB |
| Оптично устройство: | DVD±RW (външно) |
| Камера: | Да (HD) |
| Аудио: | 2 x JBL високоговорителя |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжичнa връзка: |
|
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Не |
| Четец за карти: | Да (4-в-1) |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 4-клетъчна / 60WHrs |
| Размери: | 423 x 305 x 27.9 мм |
| Тегло: | 3.59 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Други: |
|
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Геймърски лаптопи
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Lenovo Y700 - i7-6700HQ / 8GB DDR4 / GTX 960M / 1TB HDD + 128GB SSD (80Q000ECSM) е възможно да има несъответствия.