Слушалки Lenovo Y Gaming (GXD0J16085)
96.00 € / 187.76 лв
Характеристики
| Честотен обхват: | 5Hz - 30kHz |
| Чувствителност: | 100 dB |
| Диаметър на високоговорителя: | 40 мм |
| Импеданс: | 32Ω±10% |
| Чувствителност: | 98±2dB (1KHz/1mW) |
| Кабел: | 1.8м |
| Микрофон: | Да |
| Гаранция: | 12 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |