Монитор Lenovo ThinkVision T23d - 22.5 инча / 1920x1200p / IPS (61C3MAT6EU)
270.50 € / 529.05 лв
Характеристики
| Размер на дисплея: | 22.5" (57.15 см) |
|---|---|
| Разделителна способност: | 1920 x 1200 пиксела |
| Съотношение на страните: | 16:10 |
| Матрица тип: | IPS |
| Активен размер на дисплея: | 496.2 x 313.9 мм |
| Време за реакция: | 6ms |
| Ъгъл на виждане: | 178°/178° |
| Контраст: | 1000:1 |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Конектори: |
|
| Цвят: | Бял |
| Размери със стойка: | 491.9 x 501.2 x 251.9 мм |
| Тегло: | 4.85 кг |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Други: | Pivot |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |