Lenovo ThinkPad Edge E570 - Intel Core i5-7200U / 8GB RAM / 1TB HDD (20H500CLBM/3)
1,440.50 € / 2,817.37 лв
Тагове:
Лаптопи Lenovo
Характеристики
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-7200U с |
|---|---|
| Работна честота: | 2.50GHz до 3.10GHz / 3MB cache |
| Оперативна памет: | 8GB - DDR4 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 620 (Вградена) |
| Дисплей: | 15.6" / Матов екран (Покритие против отблясъци) |
| Разделителна способност: | FullHD - 1920x1080 пиксела |
| Твърд диск: | 1000GB |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| Камера: | Да (720p HD) |
| Аудио: | Вградено + микрофон |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжичнa връзка: |
|
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Без ОС |
| Четец за карти: | Да (4-в-1 - SD/SDHC/SDXC/MMC) |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 4-клетъчна / До 7 часа работа с едно зареждане |
| Тегло: | 2.3 кг |
| Размери: | 379 x 261 x 25.4 мм |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Други: |
|
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |