Lenovo NAS Cloud Storage (57330021)
146.00 € / 285.55 лв
Характеристики
| Форм фактор: | Small Form Factor |
| Процесор: | Четириядрен Intel Atom с Hyper-Threading |
| Работна честота: | 1.80 GHz, 1MB cache |
| Рам памет: | 1 GB - DDR3 1600 MHz |
| Твърд диск: | Не / Макс. до 2x4TB (3.5") |
| Оптично устройство: | Не |
| Wireless: | 802.11 a/c |
| Интерфейси: | 2 x USB 3.0 |
| 1 x HDMI | |
| 1 x RJ-45 (10/100/1000) | |
| Операционна система: | XBMC |
| Четец за карти: | Не |
| Тегло: | 1.68 кг. |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |