Lenovo Legion Y720 - i7-7700HQ / 8GB DDR4 / GTX 1060 6GB / 1TB HDD (80VR003GBM)
2,664.50 € / 5,211.31 лв
Характеристики
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i7-7700HQ с |
|---|---|
| Работна честота: | 2.80 - 3.80 GHz / 6 MB cache |
| Оперативна памет: | 8 GB - DDR4 |
| Видео карта: | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 |
| Дисплей: | 15.6" IPS FullHD 1920x1080 / матов екран |
| Твърд диск: | 1TB |
| Оптично устройство: | DVD±RW (външно) |
| Камера: | Да (720p HD) |
| Аудио: | 2x2W JBL високоговорителя с 3W Subwoofer и Dolby Atmos |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжичнa връзка: |
|
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Не |
| Четец за карти: | Да (4-в-1) |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 4-клетъчна / до 5 часа работа с едно зареждане |
| Размери: | 380 x 277 x 29 мм |
| Тегло: | 3.2 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Други: |
|
Невероятна гейминг производителностПроизводителност постигната благодарение на 7 поколение Intel Core процесори. Този лаптоп е вашата идеална платформа, способна да отговори на най-натоварващите задачи, от игри на мобилна графична работа като видео/3D рендиране или графичен дизайн. | ![]() |
Следващо поколение графикиGeForce GTX 10-серия графики се базират на NVIDIA Pascal чипове, за да доставят три пъти по-висока производителност в сравнение с предишните поколения. Ако сте готови да се насладите на най-интензивните игри, Y720 включва NVIDIA GTX1060 графики, осигуряващи 60 кадъра в секунда. | |
![]() | Светкавична скорост и съхранениеНамалено време за зареждане. По-бързо зарежда по време на игра. Издържливо устройство за съхранение. Безшумна платформа. Всичко това се дължи на 1TB PCI-Express SSD устройство (опционално), което осигурява достатъчно пространство за съхранение на всички ваши игри, зареждащи ги със светкавична скорост. |
Първия Dolby Atmos лаптоп в светаС Dolby Atmos, Y720 ви предлага спиращо дъха, движещо се аудио – през слушалки. Ще се почувствате като че ли сте част от действието, звуци от хора, места и музика, която оживява и се движи в триизмерно пространство. | |
VR поддръжкаY720 предлага всички необходими инструменти, за да се насладите на игрите във VR. Използването на мощността на GTX-1060 графиките, VR поддръжката и наличието на HDMI/USB 3.0, ви предоставя поглъщаща гейминг среда, която представлява следващия скок в игрите. | |
Потребителска настройка с Lenovo Nerve SenseLenovo Nerve Sense ви позволява да персонализирате настройките според вашите нужди и изисквания. Можете да регулирате осветеността на клавиатурата за нощен гейминг, можете да персонализирате клавишни комбинации за по-прецизен гейминг, както и наличието на Dolby Atmos технологията предоставяща реалистичен звук. | ![]() |
![]() | Насладете се на гейминга чрез поддръжката на интегрирания Xbox One безжичен контролерИма потребители, които предпочитат клавиатура и мишка. Някои предпочитат безжичен гейминг контролер. Каквото и да изберете Y720 поддържа и двата варианта. |
Клавиатура с програмируема подсветкаМногоцветната програмируема подсветка ви дава възможност за по-ярка или по-затъмнена многоцветна осветеност. Тази уникална настройка на клавиатурата не жертва по никакъв начин игровото предимство. | ![]() |
![]() | Добро охлажданеТоплината: безсмъртния враг на производителността в игрите. Y720 е проектиран да предотврати прегряване с нова и подобрена охлаждаща система, която ефективно разсейва топлината чрез двойка метални вентилатори. |
Разработен за устойчивост, проектиран да изглежда страхотноИзцяло металния капак на Y720 е проектиран да устои на ежедневното износване. Освен това наличието на лого с подсветка прави лаптопа впечатляващ, който отговаря на гейминг стила. | |
Thunderbolt поддръжкаThunderbolt ви позволява да прехвърляте файлове по-бързо, както и да намалите броя на портовете, които използвате. Лесното прехвърляне на данни със скорост до 40Gbps, този компактен порт е ненадминат в употребата – от стриймване на 4К видео, зареждане през докинг станция, използване на максималните настройки с външни графики, до създаване на мрежа с вграден 10 Gbe. Thunderbolt 3 доставя най-добрите USB-C, които може да предложи. | ![]() |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |






