Геймърски лаптоп Lenovo Legion 5 - 15.6 инча - Ryzen 7 - 165Hz - 16GB - RTX3060 - 1TB PCIe
2,686.00 € / 5,253.36 лв
Характеристики
| Процесор: | AMD Ryzen 7 5800H / 3.2 GHz до 4,4 GHz |
| Брой ядра: | 8-ядрен |
| RAM: | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Поддържа се максимална RAM: | 32 GB |
| Технология RAM: | DDR4 SDRAM |
| Скорост на RAM: | 3200 MHz |
| SSD диск: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Екран: | 15.6 инча - IPS - LED подсветка |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Синхронизация на екрана: | 165 Hz |
| Графичен процесор: | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Видео памет: | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Поддържани монитори: | 4 |
| Екстри: | NVIDIA G-SYNC |
| Готов за VR: | Да |
| Камера: | Да - 720p |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Безжичен: | 802.11a / b / g / n / ac / ax, Bluetooth 5.1 |
| Батерия: | Литиев полимер |
| Капацитет: | 80 Wh |
| Време за работа с едно зареждане: | До 9,2 часа |
| Слотове: | 2 x M.2 карта (1 свободен) |
| Интерфейси: | USB 3.2 Gen 1 3 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) HDMI LAN Комбиниран жак за слушалки / микрофон |
| Цвят: | Фантомно синьо (отгоре), черно (отдолу) |
| Материал на корпуса: | Поликарбонат ABS |
| Размери (ШxДxВ): | 36,256 x 26,061 x 2,575 см |
| Тегло: | 2,4 кг |
| Номер на продукта: | 82JU0037BM |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Операционна система: | Без ОС |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |