Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 - 14 инча - Intel Core i5 - 8GB - GeForce MX450 - 512GB
1,439.00 € / 2,814.44 лв
Характеристики
| Процесор: | Intel Core i5-1135G7 (11-то поколение) / 2,4 GHz до 4.2 GHz |
| Брой ядра: | Четириядрен |
| RAM памет: | 8 GB |
| Технология RAM: | DDR4 SDRAM |
| Скорост на RAM: | 3200 MHz |
| SSD Диск: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Екран: | 14 инча - IPS - с LED подсветка - Матов |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Съотношение на страните: | 16:9 |
| Графична карта: | NVIDIA GeForce MX450 / Intel Iris Xe Graphics |
| Видео памет: | 2 GB GDDR6 SDRAM |
| Камера: | Да - 720p |
| Аудио: | Аудио с висока разделителна способност, Dolby Audio |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Wireless: | Bluetooth 5.0, 802.11a / b / g / n / ac / ax |
| Батерия: | Литиево-йонна |
| Капацитет на батерията: | 56,5 Wh |
| Време за изпълнение: | До 11 часа |
| Интерфейси: | USB 3.2 Gen 1 (Винаги включен) USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Комбиниран жак за слушалки / микрофон |
| Четец на карти с памет: | 4 в 1 (SD карта, MultiMediaCard, SDHC карта, SDXC карта) |
| Цвят: | Платинено сиво |
| Материал на корпуса: | Алуминий |
| Размери (ШxДxВ): | 32,157 x 21,159 x 1,69 см |
| Тегло: | 1,38 кг |
| Операционна система: | Без ОС |
| Номер на продукта: | 82FE008JBM |
| EAN: | 0195348730518 |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |