Lenovo Yoga 720 - i5-7200U / 8GB DDR4 / 256GB SSD + Active Pen (81B5003GBM)
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Yoga 720
- Тегло: 1.60кг
- Размери: 203.40мм x 293.00мм x 15.75мм
- SKU: 81B5003GBM
Продуктът е разгледан 208 пъти
Цена:
1,959.00 € / 3,831.47 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 - Flip дизайн - Intel Core Ultra 5 225U / до 4,8 GHz - Win 11 Home - Intel Arc 4 Core - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe -..
966.00 € / 1,889.33 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 14IAL10 83KR - Сгъваем дизайн - Intel Core Ultra 5 - 225U / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - ..
995.00 € / 1,946.05 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 14AKP10 83KT - Сгъваем дизайн - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Radeon 840M - 16 GB RAM - 512 GB S..
1,005.00 € / 1,965.61 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 16AKP10 83KU - Copilot+ PC - flip design - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Radeon 840M - 16 GB RAM..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 Pro 14ARH7 82SJ - AMD Ryzen 5 6600HS CE / 3,3 GHz - без ОС - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 2240 x 14..
1,699.00 € / 3,322.96 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad Pro 5 15AKP10 83JL - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - без операционна система - Radeon 840M - 24 GB RAM - 1 TB SSD NVMe -..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Характеристики
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-7200U с |
|---|---|
| Работна честота: | 2.50 GHz до 3.10 GHz / 3MB cache |
| Оперативна памет: | 8GB - DDR4 - 2133MHz |
| Видео карта: | Intel HD Graphics (Вградена) |
| Дисплей: | 12.5" IPS Сензорен / Матов |
| Разделителна способност: | FullHD / 1920x1080 пиксела |
| SSD: | 256GB SSD m.2 |
| Оптично устройство: | Без DVD±RW |
| Камера: | Да (720p HD) |
| Аудио: | Вградено + микрофон |
| Безжичнa връзка: |
|
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Четец за карти: | Да (4-в-1 - SD/SDHC/SDXC/MMC) |
| Батерия: | До 6 часа с едно зареждане |
| Цвят: | Платинен |
| Тегло: | 1.6 кг |
| Размери: | 293 x 203.4 x 15.75 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Други: |
|
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Лаптопи Лаптопи Lenovo Лаптопи Asus Лаптопи Dell Лаптопи HP
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Lenovo Yoga 720 - i5-7200U / 8GB DDR4 / 256GB SSD + Active Pen (81B5003GBM) е възможно да има несъответствия.