Лаптоп LENOVO V15 G4 82YU00YPBM - Ryzen 3, 15.6 инча, 8GB, 512GB
812.00 € / 1,588.13 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Характеристики
| Описание: | Lenovo V15 G4 AMN 82YU - 180-градусов шарнирен дизайн - AMD Ryzen 3 - 7320U / до 4,1 GHz - без ОС - Radeon 610M - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15,6" TN 1920 x 1080 (Full HD ) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - черен - kbd: български |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Операционна система: | Без |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | AMD Ryzen 3 7320U / 2,4 GHz |
| Максимална турбо честота: | 4,1 GHz |
| Брой ядра: | Четириядрен |
| Кеш: | L3 - 4 MB |
| Характеристики: | Интегриран контролер на паметта |
| Памет | |
| RAM: | 8 GB (при условие, че паметта е запоена) |
| Поддържана максимална RAM: | 8 GB |
| Технология: | LPDDR5 SDRAM |
| Номинална честота: | 5500 MHz |
| Съхранение | |
| SSD: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 15,6" - TN |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Широкоекранен: | Да |
| Съотношение: | 16:9 |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Характеристики: | Технология против отблясъци, Low Blue Light |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | AMD Radeon 610M |
| Камера: | Да - 720p |
| Характеристики на камерата: | Капаче за поверителност, фиксиран фокус |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Кодек: | Realtek ALC3287 |
| Съвместими стандарти: | Аудио с висока разделителна способност, Dolby Audio |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Устойчив на разливане, мултитъч тъчпад, тъчпад без бутони, прецизен тъчпад |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Мрежов интерфейс: | Gigabit Ethernet |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево полимерна |
| Капацитет: | 38 Wh |
| Връзки и Разширяване | |
| Подробности за интерфейсите: | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (поддържа DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Захранване) HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон (мини телефон 3,5 mm ) LAN (RJ-45) |
| Разни | |
| Цвят: | Черен |
| Сигурност: | Чип за сигурност на фърмуерен доверен платформен модул (TPM 2.0) |
| Характеристики: | MIL-STD-810H tested |
| Защита от кражба/проникване: | Слот за защитна ключалка (кабелната ключалка се продава отделно) |
| Тип защитен слот: | Нано защитен слот Kensington |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 35,92 см x 23,58 см x 1,99 см |
| Тегло: | 1,63 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |