Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV0022BM - Ryzen 7, 14 инча, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro
934.00 € / 1,826.75 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV - дизайн с панти 180 градуса - AMD Ryzen 7 - 7735HS / до 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - сив - kbd: български |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Операционна система: | Windows 11 Pro - английски |
| Процесор / Чипсет | |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7735HS / 3.2 GHz |
| Максимална турбо честота: | 4.75 GHz |
| Брой ядра: | 8-ядрен |
| Кеш памет: | L3 - 16 MB |
| Характеристики: | Вграден контролер на паметта |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Максимална поддържана RAM памет: | 64 GB |
| Технология: | DDR5 SDRAM |
| Номинална честота: | 4800 MHz |
| Форм фактор: | SO-DIMM 262-пинов |
| Количество слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 1 |
| Памет | |
| SSD: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 14" - IPS |
| Резолюция: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Широкоекранен: | Да |
| Съотношение: | 16:10 |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Цветна гама: | 45% NTSC |
| Характеристики: | Антирефлексно покритие, технология за ниски нива на синя светлина |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | AMD Radeon 680M |
| Камера: | Да - 1080p |
| Характеристики на камерата: | Капаче за поверителност, Windows Hello, фиксиран фокус, хибридна HD/IR камера |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Кодек: | Realtek ALC3287 |
| Съответстващи стандарти: | High Definition Audio, Dolby Аудио |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Разположение на клавиатурата: | Български |
| Характеристики: | Устойчив на разливане, мултитъч тъчпад, тъчпад без бутони, прецизен тъчпад |
| Комуникации | |
| Безжична връзка: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Мрежов интерфейс: | Гигабитов Ethernet |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево-полимерна |
| Капацитет: | 45 Wh |
| Връзки и Разширение | |
| Слотове: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 свободен) |
| Подробности за интерфейсите: | USB 3.2 Gen 2 USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB4 (поддържа Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) USB4/DisplayPort 1.4 (Power Delivery 3.0) HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон (мини-фон 3.5 мм) LAN (RJ-45) |
| Чеец на карти памет: | Да (SD карта) |
| Софтуер | |
| Включен софтуер: | Microsoft Office (Пробна версия) |
| Разни | |
| Цвят: | Сив |
| Сигурност: | Фърмуер Trusted Platform Module (TPM 2.0) Чип за сигурност, четец на пръстови отпечатъци |
| Характеристики: | MIL-STD-810H тестван, модерен режим на готовност |
| Защита от кражба/проникване: | Слот за заключване за сигурност (кабелното заключване се продава отделно) |
| Тип слот за сигурност: | Слот за сигурност Kensington nano |
| Размери и тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 31,35 см x 22,4 см x 1,69 см |
| Тегло: | 1,38 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |