Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 83HL003XRM - Qualcomm, 14 инча, 32GB, 1TB, Windows 11 Home
1,777.00 € / 3,475.51 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Характеристики
| Описание: | Lenovo IdeaPad Slim 5 14Q8X9 83HL - Snapdragon X Plus - X1P-42-100 / до 3,4 GHz - Win 11 Home (на ARM) - Qualcomm Adreno - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" OLED 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - сив - kbd: английски |
| EAN: | 0198155429262 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Операционна система: | Windows 11 Home (на ARM) – английски/румънски |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 / 3,2 GHz |
| Максимална турбо честота: | 3,4 GHz |
| Брой ядра: | 8-ядрен |
| Кеш: | 30 MB |
| Характеристики: | Интегриран контролер на паметта, Qualcomm Hexagon NPU |
| Памет | |
| RAM: | 32 GB (при условие, че паметта е запоена) |
| Технология: | LPDDR5X SDRAM |
| Честота: | 4224 MHz |
| Номинална честота: | 4224 MHz |
| Съхранение | |
| SSD: | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 14" OLED |
| Резолюция: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-Sync Rate при максимална резолюция: | 60 Hz |
| Широкоекранен: | Да |
| Съотношение: | 16:10 |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Цветова гама: | 100% DCI-P3 |
| Характеристики: | Гланц |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | Qualcomm Adreno |
| Максимално поддържани монитори: | 2 външни монитора |
| Камера: | Да - 1080p |
| Характеристики на камерата: | Капаче за поверителност, фиксиран фокус |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Съвместими стандарти: | Аудио с висока разделителна способност, Dolby Audio |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | Английски |
| Характеристики: | Тъчпад с множество докосвания, тъчпад без бутони, прецизен тъчпад, клавиш Copilot |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Безжичен контролер: | M.2 карта |
| Характеристики: | Двоен поток (2x2) |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево полимерна |
| Капацитет: | 57 Wh |
| Време на изпълнение: | До 25,2 часа |
| Време на работа на батерията: | Време за възпроизвеждане на локално видео (1080p) (150 нита): до 25,2 часа |
| Връзки и Разширяване | |
| Подробности за интерфейсите: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Винаги включен) USB-C 3.2 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (4K поддръжка) Комбиниран жак за слушалки/микрофон |
| Четец на карти с памет: | Да (microSD) |
| Софтуер | |
| Включен софтуер: | Microsoft Office (пробна версия) |
| Разни | |
| Цвят: | Сив |
| Сигурност: | Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) Защитен чип, четец на пръстови отпечатъци |
| Характеристики: | Администраторска парола, парола за твърд диск, RapidCharge, тестван MIL-STD-810H |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 31,2 см x 22,1 см x 1,69 см |
| Тегло: | 1,48 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |