Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 Pro 14ARH7 82SJ - Ryzen 5 - 14 инча - 16GB - 512GB
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
1,699.00 € / 3,322.96 лв
Купи с
13 x €147.69 (13 x 288.86 лв.)
Продукти от същата категория
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 - Flip дизайн - Intel Core Ultra 5 225U / до 4,8 GHz - Win 11 Home - Intel Arc 4 Core - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe -..
966.00 € / 1,889.33 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 14IAL10 83KR - Сгъваем дизайн - Intel Core Ultra 5 - 225U / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - ..
995.00 € / 1,946.05 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 14AKP10 83KT - Сгъваем дизайн - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Radeon 840M - 16 GB RAM - 512 GB S..
1,005.00 € / 1,965.61 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad 5 2-в-1 16AKP10 83KU - Copilot+ PC - flip design - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - Win 11 Home - Radeon 840M - 16 GB RAM..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad Pro 5 15AKP10 83JL - AMD Ryzen AI 5 - 340 / до 4.8 GHz - без операционна система - Radeon 840M - 24 GB RAM - 1 TB SSD NVMe -..
1,057.00 € / 2,067.31 лв
Описание:
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 82XQ - дизайн с панти 180 градуса - AMD Ryzen 3 - 30 / до 4.1 GHz - без операционна система - Radeon 610M - 8 ..
443.00 € / 866.43 лв
Характеристики
| Описание: | Lenovo IdeaPad 5 Pro 14ARH7 82SJ - AMD Ryzen 5 6600HS CE / 3,3 GHz - без ОС - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 2240 x 1400 (2.2K) - Wi-Fi 6 - storm grey - kbd: български |
| EAN: | 0196801164130 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Операционна система: | Няма операционна система |
| Процесор | |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 6600HS CE / 3,3 GHz |
| Максимална турбо скорост: | 4,5 GHz |
| Брой ядра: | 6-ядрен |
| Кеш: | L3 - 16 MB |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB |
| Технология: | LPDDR5 SDRAM |
| Скорост: | 6400 MHz |
| Съхранение | |
| SSD диск: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 14" - IPS |
| Резолюция: | 2240 x 1400 (2,2K) |
| Широкоекранен: | Да |
| Характеристики: | Против отблясъци, технология за ниска синя светлина, 170° ъгъл на гледане, технология Eyesafe, DC димиране |
| Аудио & Видео | |
| Графичен процесор: | AMD Radeon 660M |
| Максимално поддържани монитори: | 3 външни монитора(а) |
| Камера: | Да - 1080p |
| Характеристики на камерата: | IR камера, Windows Hello, фиксиран фокус, ToF сензор |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, тъчпад |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Характеристики: | Тъчпад с множество докосвания, тъчпад без бутони, прецизен тъчпад |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Батерия | |
| Технология: | Литиево-полимерна |
| Капацитет: | 56,5 Wh |
| Време на изпълнение: | До 16,1 часа |
| Време на работа на батерията: | Време за възпроизвеждане на локално видео (1080p) (150 нита): до 16,1 часа |
| Връзки & Разширяване | |
| Интерфейси: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (винаги включен) 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон |
| Четец на карти с памет: | 4 в 1 (SD карта, MultiMediaCard, SDHC карта, SDXC карта) |
| Разни | |
| Цвят: | Буреносиво |
| Материал на корпуса: | Алуминий (отгоре), алуминий (отдолу) |
| Размери & Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 31,22 x 22,1 x 1,59 см |
| Тегло: | 1,41 кг |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Категории: Лаптопи Лаптопи Lenovo Лаптопи Asus Лаптопи Dell Лаптопи HP
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 Pro 14ARH7 82SJ - Ryzen 5 - 14 инча - 16GB - 512GB е възможно да има несъответствия.
