Лаптоп HP ProBook 450 G8 - Core i5 - 8GB - 512GB
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
1,403.00 € / 2,744.03 лв
Продукти от същата категория
Тип на продукта:NotebookПроцесор:Intel Core i3-1005G1 / 1.2 GHz до 3.4 GHzБрой ядра:Двуядрен с Hyper-ThreadingRAM памет:8 GB DDR4 SDRAM 2666 MHzПоддър..
505.67 € / 989.00 лв 454.54 € / 889.00 лв
Описание:
HP 250R G10 - Intel Core 5 - 120U / до 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) - Wi..
704.00 € / 1,376.90 лв
Описание:
HP 250R G9 - Intel Core 5 - 120U / до 5 GHz - FreeDOS - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit..
527.00 € / 1,030.72 лв
Описание:
HP 255R G10 - AMD Ryzen 3 - 7335U / до 4.3 GHz - FreeDOS 3.0 - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" SVA 1920 x 1080 (Full HD) ..
523.00 € / 1,022.90 лв
Описание:
HP EliteBook Ultra G1i - Intel Core Ultra 5 - 228V / до 4.5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 32 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" OLED ..
1,696.00 € / 3,317.09 лв
Описание:
HP EliteBook Ultra 14 G1q - Snapdragon X Elite - X1E-78-100 / до 3.4 GHz - Win 11 Pro - Qualcomm Adreno - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14"..
1,511.00 € / 2,955.26 лв
Характеристики
| Описание: | HP ProBook 450 G8 - Intel Core i5 1135G7 / 2,4 GHz - FreeDOS - Iris Xe Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, HP Value - 15,6" 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - сребрист - kbd: български |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Intel Core i5 (11-то поколение) 1135G7 / 2,4 GHz |
| Максимална турбо скорост: | 4,2 GHz |
| Брой ядра: | Четириядрен |
| Кеш: | 8 MB |
| 64-битови компютри: | Да |
| Характеристики: | Технология Hyper-Threading, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Smart Cache |
| Памет | |
| RAM: | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Поддържана максимална RAM: | 32 GB |
| Технология: | DDR4 SDRAM |
| Скорост: | 3200 MHz |
| Номинална скорост: | 3200 MHz |
| Фактор на формата: | SO-DIMM 260-пинов |
| Брой слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 1 |
| Съхранение | |
| SSD: | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 15,6 инча |
| Технология за подсветка на LCD: | WLED подсветка |
| Резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Широкоекранен: | Да |
| Яркост на изображението: | 250 cd/m² |
| Цветова гама: | 45% NTSC |
| Характеристики: | Anti-glare, Micro Edge |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | Графика Intel Iris Xe |
| Камера: | Да - HD |
| Видео разделителни способности: | 720p |
| Характеристики на камерата: | Затвор за поверителност |
| Звук: | Стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, ClickPad |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Устойчив на разливане, многотъч тъчпад, функция за жестове |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Безжичен контролер: | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Мрежов интерфейс: | Gigabit Ethernet |
| Характеристики: | Miracast, Wake-on-LAN (WOL), двоен поток (2x2), MU-MIMO |
| Батерия | |
| Технология: | 3-клетъчна литиево полимерна |
| Капацитет: | 45 Wh |
| Време на изпълнение: | До 12,5 часа |
| Връзки и Разширяване | |
| Интерфейси: | USB 3.1 Gen 1 (захранван) LAN USB-C 3.1 Gen 2 (поддържа DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Подаване на захранване) USB 3.1 Gen 1 (зареждане) USB 3.1 Gen 1 HDMI Комбиниран жак за слушалки/микрофон |
| Четец на карти с памет: | Да (microSD, microSDHC, microSDXC) |
| Разни | |
| Цвят: | Сребрист |
| Сигурност: | Чип за сигурност на фърмуерен доверен платформен модул (TPM 2.0), четец на пръстови отпечатъци |
| Характеристики: | Парола при включване, парола за настройка, BIOS Absolute Persistence, HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, Power On Authentication, HP Fast Charge, Pre-boot Authentication, BIOS Update през мрежата, HP Secure Erase |
| Защита от кражба/проникване: | Слот за защитна ключалка (кабелна ключалка се продава отделно) |
| Тип защитен слот: | Нано защитен слот Kensington |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 35,94 см x 23,39 см x 1,99 см |
| Тегло: | 1,74 кг |
Производител на продукта
| Производител | HP |
| Адрес | 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
| Контакти | smb.sales@hp.com |
Коментари
Категории: Лаптопи Лаптопи HP Лаптопи Asus Лаптопи Dell Лаптопи Lenovo
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Лаптоп HP ProBook 450 G8 - Core i5 - 8GB - 512GB е възможно да има несъответствия.