Лаптоп HP EliteBook 860 G11 970S9ET#ABB - Core Ultra 7, 16 инча, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro
1,926.00 € / 3,766.93 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Характеристики
| Описание: | HP EliteBook 860 G11 - Wolf Pro Security - Intel Core Ultra 7 - 155U / до 4,8 GHz - vPro - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 безжична карта - kbd: Intl English |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Тип продукт: | AI Ready |
| Операционна система: | Windows 11 Pro - английски |
| В комплект с: | HP Wolf Pro Security Edition (1 година) |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (серия 1) 155U / 1,7 GHz |
| Максимална турбо честота: | 4,8 GHz |
| Брой ядра: | 12-ядрен |
| Кеш: | L3 - 12 MB |
| Технология на платформата: | Платформа Intel vPro |
| Характеристики: | Технология Hyper-Threading, технология Intel Turbo Boost, Intel Smart Cache |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Поддържана максимална RAM: | 64 GB |
| Технология: | DDR5 SDRAM |
| Честота: | 5600 MHz |
| Номинална честота: | 5600 MHz |
| Форм фактор: | SO-DIMM 262-пинов |
| Брой слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 1 |
| Съхранение | |
| SSD: | 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Дисплей | |
| Тип: | 16" - IPS |
| Технология за подсветка на LCD: | WLED подсветка |
| Резолюция: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-Sync Rate при максимална резолюция: | 60 Hz |
| Широкоекранен: | Да |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| Цветова гама: | 45% NTSC |
| Характеристики: | Тесен огънат панел, WUXGA ултраширок зрителен ъгъл (UWVA) eDP против отблясъци |
| Име на клавиатурата: | HP Premium |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | Intel Graphics |
| Камера: | Да - HD (отпред) |
| Резолюция: | 5 мегапиксела |
| Видео разделителни способности: | 720p |
| Характеристики на камерата: | Капаче за поверителност, IR камера |
| Звук: | Двойни стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Кодек: | Realtek ALC3315 |
| Аудио функции: | Изход: дискретни усилватели, Poly Studio |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, ClickPad |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | Международен английски |
| Цифрова клавиатура: | Да |
| Характеристики: | Контрол на силата на звука, функция за жестове, прецизен тъчпад, устойчив на разливане |
| Комуникации | |
| Безжично: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 безжична карта |
| Безжичен контролер: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Характеристики: | Miracast, Wake-on-LAN (WOL), двоен поток (2x2), MU-MIMO, CNVi, 160 MHz Wi-Fi честотна лента |
| Батерия | |
| Технология: | 3-клетъчна литиево полимерна |
| Капацитет: | 56 Wh |
| Връзки и Разширяване | |
| Подробности за интерфейсите: | 2 x USB4 (поддържа Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Подаване на захранване) USB 3.2 Gen 1 HDMI USB 3.2 Gen 1 (зареждане) Слушалки/ комбиниран жак за микрофон |
| Разни | |
| Интегрирани опции: | Сензор за околна светлина, сензор на Хол, HP Tamper Lock, термичен сензор, адаптивен цветен сензор |
| Сигурност: | Модул за надеждна платформа (TPM 2.0), чип за сигурност, четец на пръстови отпечатъци |
| Характеристики: | BIOS Absolute Persistence, HP Fast Charge, BIOS Update през мрежата, MIL-STD-810H тестван, Secured-core PC активиран |
| Защита от кражба/проникване: | Слот за ключалка за сигурност (кабелната ключалка се продава отделно), сензор за проникване в шасито |
| Тип защитен слот: | Нано защитен слот Kensington |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 35,88 см x 25,13 см x 1,63 см |
| Тегло: | 1,72 кг |
Производител на продукта
|
Производител |
HP |
|
Адрес |
1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
|
Контакти |