Лаптоп HP EliteBook 840 G10 6T286EA#AKS - Core i7, 14 инча, 16GB, 1TB, 5G, Windows 11 Pro
2,531.00 € / 4,950.21 лв
Характеристики
| Описание: | HP EliteBook 840 G10 - Intel Core i7 - 1360P / до 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" IPS 1920 x 1200 - NFC, Wi- Fi 6E, Bluetooth 5.3 безжична карта - 5G LTE, NR - kbd: български |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Операционна система: | Windows 11 Pro - български / английски |
| Процесор/чипсет | |
| CPU: | Intel Core i7 (13-то поколение) 1360P / 1,9 GHz |
| Максимална турбо честота: | 5 GHz |
| Брой ядра: | 12-ядрен |
| Кеш: | L3 - 18 MB |
| Характеристики: | Технология Hyper-Threading, технология Intel Turbo Boost, Intel Smart Cache |
| Памет | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Поддържана максимална RAM: | 64 GB |
| Технология: | DDR5 SDRAM - без ECC |
| Честота: | 5200 MHz |
| Номинална честота: | 5200 MHz |
| Форм фактор: | SO-DIMM 262-пинов |
| Брой слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 1 |
| Съхранение | |
| SSD: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe), клетка от три нива (TLC) |
| Дисплей | |
| Тип: | 14" - IPS |
| Технология за подсветка на LCD: | WLED подсветка |
| Резолюция: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| V-Sync Rate при максимална разделителна способност: | 60 Hz |
| Широкоекранен: | Да |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Цветова гама: | 100% sRGB |
| Характеристики: | Технология за ниски нива на синя светлина, ниска мощност, 8-битова дълбочина на цвета, WUXGA ултраширок зрителен ъгъл (UWVA) против отблясъци eDP +PSR2 |
| Аудио и Видео | |
| Графичен процесор: | Графика Intel Iris Xe |
| Характеристики на видео системата: | Функционира като Intel UHD графика (за едноканална памет) |
| Камера: | Да |
| Резолюция: | 5 мегапиксела |
| Характеристики на камерата: | Капаче за поверителност, IR камера, 88° изглед, HP Auto Frame |
| Звук: | Двойни стерео високоговорители, двоен микрофон |
| Аудио функции: | Изход: Bang & Olufsen Audio, дискретни усилватели |
| Вход | |
| Тип: | Клавиатура, ClickPad |
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Подредба на клавиатурата: | български |
| Характеристики: | Мултитъчпад, функция за жестове, прецизен тъчпад, стъклен кликпад, устойчив на разливане, DuraKeys |
| Комуникации | |
| Безжично: | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 безжична карта |
| Безжичен контролер: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Характеристики: | Miracast, двоен поток (2x2), MU-MIMO, CNVi |
| Безжична широколентова връзка (WWAN) | |
| Генерация: | 5G / максимална скорост на трансфер: 4,67 Gbps |
| Навигация: | A-GPS/GPS/GLONASS/Gallileo/Beidou |
| Батерия | |
| Технология: | 3-клетъчна литиево полимерна |
| Капацитет: | 51,3 Wh |
| Време на изпълнение: | До 14 часа |
| Връзки и Разширяване | |
| Слотове: | 1 x Nano-SIM карта (1 свободен) |
| Подробности за интерфейсите: | 2 x USB4 (поддържа Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Подаване на захранване) USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (зареждане) HDMI Слушалки/ комбиниран жак за микрофон |
| Разни | |
| Интегрирани опции: | Сензор за околна светлина, сензор на Хол, HP Tamper Lock, термичен сензор, адаптивен цветен сензор |
| Сигурност: | Модул за надеждна платформа (TPM 2.0) Сигурен чип, четец на пръстови отпечатъци, четец на смарт карти |
| Характеристики: | BIOS Absolute Persistence, HP Fast Charge, BIOS Update през мрежата, Secured-core PC активиран |
| Защита от кражба/проникване: | Слот за защитна ключалка (кабелна ключалка се продава отделно) |
| Тип защитен слот: | Нано защитен слот Kensington |
| Размери и Тегло | |
| Размери (ШxДxВ): | 31,56 см x 22,4 см x 1,92 см |
| Тегло: | 1,36 кг |
Производител на продукта
|
Производител |
HP |
|
Адрес |
1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
|
Контакти |