HP 255 G6 - AMD A6-9220 / 8GB DDR4 RAM / 256GB SSD (2HH05ES)
685.00 € / 1,339.74 лв
Характеристики
| Процесор: | Двуядрен AMD A6-9220 APU |
|---|---|
| Работна честота: | 2.50 GHz - 2.90 GHz / 1 MB cache |
| Оперативна памет: | 8 GB - DDR4 1866 MHz |
| Видео карта: | AMD Radeon R4 Graphics (Вградена) |
| Дисплей: | 15.6" LED / Матов дисплей |
| Разделителна способност: | FullHD 1920x1080 пиксела |
| SSD: | 256 GB |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| Камера: | Да (HD) с микрофон |
| Аудио: | Вградено |
| Мрежа: | 10/100 Mbps |
| Безжична връзка: | 802.11 ac/b/g/n |
| Bluetooth | |
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Не |
| Четец за карти: | Да (3-в-1) |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 3-клетъчна / 31Wh |
| Размери: | 380 x 253.8 x 23.8 мм |
| Тегло: | 1.86 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Други: | БДС кирилизация |
Производител на продукта
|
Производител |
HP |
|
Адрес |
1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
|
Контакти |