Лаптоп Dell Vostro 5620 - Core i7 - 16GB - 512GB - MX570 - Windows 11 Pro
2,455.00 € / 4,801.56 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core i7 1260P |
| Брой ядра на CPU | 12 |
| Threads Quantity | 16 |
| CPU Cache Size | 18 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.7 GHz |
| Цокъл на процесора | 1744 |
| Installed RAM | 16 GB (2x8GB) |
| Maximum Installable RAM | 32 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Дължина на диагонала на екрана | 16 инча |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1200 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | anti-Glare / WVA / 250 nits Brightness / Full HD+ / 45% Color Gamut / ComfortView |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce MX570 |
| Installed Video Memory | 2 GB |
| Уеб камера | Да |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио чипсет | Realtek ALC3254 |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Максимално изходно захранване | 65 W |
| Вградени устройства | Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Локализация на клавиатурата | Български |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | Да |
| WLAN | M.2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Тип флаш памет | SD / SDHC / SDXC |
| Височина | 15.67 мм |
| Дълбочина | 251.9 мм |
| Ширина | 356.78 мм |
| Номинално тегло | 1.91 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
| Чипсет на дънната платка | System on Chip (SoC) |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |