Лаптоп Dell Vostro 3520 NBV3520I58G512G_WIN - Core i5, 15.6 инча, 8GB, 512GB
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NBV3520I58G512G_WIN-14
- EAN: NBV3520I58G512G_WIN-14
Продуктът е разгледан 108 пъти
Цена:
1,075.00 € / 2,102.52 лв
Продукти от същата категория
Описание на продукта
Инсталирана операционна система
Linux Ubuntu
SSD
512 GB M.2 NVMe
Процесор
Intel Core Ultra 7 255U
Брой..
1,298.00 € / 2,538.67 лв
1,051.00 € / 2,055.58 лв
1,239.00 € / 2,423.27 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Процесор | Intel Core i5 - 1235U |
| Брой ядра на CPU | 10 |
| Threads Quantity | 12 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.4 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Alder Lake |
| Цокъл на процесора | 1744 |
| Installed RAM | 8 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 16 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Характеристики на дисплея | Full HD / anti-Glare / 250 nits Brightness |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Уеб камера | Да |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Максимално изходно захранване | 65 W |
| Вградени устройства | Finger Print Reader / Touchpad / Speakers / Микрофон / Четец на карти |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Локализация на клавиатурата | US English |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Тип флаш памет | SD / SDHC / SDXC |
| Ширина | 358.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
Производител на продукта
| Производител | Dell |
| Адрес | Round Rock, TX 78682, United States |
| Контакти | (877) 289-3355 |
Коментари
Категории: Лаптопи Лаптопи Dell Лаптопи Asus Лаптопи HP Лаптопи Lenovo
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Лаптоп Dell Vostro 3520 NBV3520I58G512G_WIN - Core i5, 15.6 инча, 8GB, 512GB е възможно да има несъответствия.