Лаптоп Dell Vostro 3520 - Core i7 - 8GB - 512GB - Linux
1,212.00 € / 2,370.47 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| Процесор | Intel Core i7 - 1255U |
| Брой ядра на CPU | 10 |
| Threads Quantity | 12 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | up to 4.7 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Alder Lake |
| Цокъл на процесора | 1744 |
| Installed RAM | 8 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 16 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Характеристики на дисплея | Full HD / anti-Glare / 250 nits Brightness |
| Чипсет на видео карта | Intel UHD Graphics |
| Уеб камера | Да |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Вградени устройства | Finger Print Reader / Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| LAN | Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | Да |
| WLAN | M.2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Тип флаш памет | SD 3.0 |
| Ширина | 358.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 48 месеца |
| Характеристики за сигурност | Noble lock / TPM 2.0 |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |