Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250_U716G512G - Core Ultra 7, 14 инча, 16GB, 512GB, Windows 11 Pro
1,401.00 € / 2,740.12 лв
Полезни връзки:
Още лаптопи
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Windows 11 Pro |
| SSD | 512 GB M.2 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 1.84 кг |
| Брой ядра на CPU | 12 |
| Threads Quantity | 14 |
| CPU Cache Size | 12 MB |
| Turbo Clock Rate | до 5.2 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Arrow Lake |
| Цокъл на процесора | 2049 |
| Installed RAM | 16 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 32 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 262-pin |
| Дължина на диагонала на екрана | 14 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1200 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:10 |
| Характеристики на дисплея | Anti-Glare / Full HD+ |
| Performance-cores Quantity | 2 |
| Efficient-cores Quantity | 8 |
| Чипсет на видео карта | Intel Graphics |
| Уеб камера | 1080p |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио/Видео характеристики | Support native DisplayPort output over USB‑C / Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио чипсет | Cirrus Logic CS42L43 |
| Брой клетки в батерията | 3 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Вградени устройства | Touchpad / Speakers / Микрофон |
| Характеристики на клавиатурата | Клавиатура с подсветка |
| Локализация на клавиатурата | Български |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | Да |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Дълбочина | 224 мм |
| Ширина | 313.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot / TPM 2.0 |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |
